Junior C# Fejlesztő

Budapesti, innovatív szoftverfejlesztő cég szakmailag naprakész szakembert keres egyedi igények alapján fejlesztett pénzügyi szoftverek fejlesztésére, elsősorban a hitelminősítés és kockázatelemzés területén.

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Fő feladataid:

  • Meglévő és új online banki core rendszerek fejlesztése piacvezető bankban
  • Backend (webservice) és web / kövér kliens fejlesztési feladatok ellátása
  • Adatbázis tervezési és fejlesztési feladatok

Előnyt jelent:

  • PL SQL ismerete
  • Banki, pénzügyi szoftverek fejlesztésében való jártasság
  • Web programozásban szerzett tapasztalat
Elvárásaink:

  • Min. 1-2 év C# fejlesztői tapasztalat
  • SQL ismeretek
  • LINQ ismeretek
  • .Net Core ismerete
  • Git ismeret
  • Professzionális hozzáállás, analitikus gondolkodási képesség

Amit kínálunk:

  • Stabil háttér, szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Kihívásokkal teli, nívós projektek
  • Barátságos és összetartó közösség

Jelentkezési űrlap

Önéletrajz feltöltése*

(formátumk: pdf, doc(x))

Kapcsolat