Mesterséges intelligencia fejlesztő

Fő tevékenység: egyedi igények alapján mesterséges intelligencia alapú szoftverek fejlesztése, döntően pénzügyi, biztosítási és orvosi területeken.

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Feladatok:

  • Fejlesztési terv kialakításának támogatása, a szemantikus web technológiák mentén
  • Részvétel a fejlesztési munkában
  • Új technológiák megismerése, gyakorlatba vezetése

Előny:

  • Hasonló projekten szerzett tapasztalt
  • Szemantikus web technológiák ismerete (RDF, OWL)
  • NoSQL adatbázisok ismerete
  • Mesterséges intelligencia alapú tanulásban való jártasság

Elvárások:

  • Min. 1-2 év Java és Javascript tudás
  • Magasfokú matematikai érdeklődés, analitikus gondolkodás
  • Algoritmuselméleti felkészültség
  • Csapatban való munkavégzés

Amit kínál a cég:

  • Izgalmas, szakértői körben is elismert, nívós, innovatív projektek
  • Elhivatott szakmai közösség
  • Stabil hátterű cég
  • Hosszú távú lehetőség

Jelentkezési űrlap

Önéletrajz feltöltése*

(formátumk: pdf, doc(x))

Kapcsolat