Rendszerszervező

Fő tevékenység: egyedi igények alapján fejlesztett pénzügyi szoftverek szállítása, elsősorban hitelminősítés és kockázatelemzés területén.

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

Feladatok:

  • Üzleti igény felmérése, megértése
  • Ügyfelekkel való egyeztetés és kapcsolattartás
  • Rendszerspecifikáció elkészítése
  • Részvétel a kapcsolódó dokumentáció elkészítésében
  • Rendszertesztek megtervezése és végrehajtása
  • Rendszerverziókkal kapcsolatos tesztelési feladatok koordinálása

Előny:

  • Gazdaságinformatikus végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Tesztelési módszertanok ismerete
Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett min. 2 év tapasztalat
  • Banki, pénzügyi háttér
  • Felsőfokú végzettség, gazdasági területen
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Rendszerszemlélet-gondolkodás
  • Jó problémamegoldó és szervezőkészség

Amit kínál a cég:

  • Stabil háttér
  • Fejlődési lehetőség senior kollégák mellett
  • Nívós projektek
  • Családias, kellemes légkör

Jelentkezési űrlap

Önéletrajz feltöltése*

(formátumk: pdf, doc(x))

Kapcsolat